Genel Özellikler

  • Sayfa sayısı : 1-10
  • Kullanılan Dil : Html , Css ( Bootstrap )
  • İçerik Girişi : Ücretsiz
  • Revizyon : 5 ( ücretsiz )
  • Teslim Süresi : 7 Gün ( Genelikle )

Diğer Hizmetler

WEB TASARIM

WEB TASARIM

Dünün gazete, dergi ve televizyon reklamlarının yerini alan web siteleri, kişilere yaptığınız iş konusunda olduğu kadar şirketinizin ciddiyeti, tecrübesi ve bakış açısı konusunda da detaylı bilgi ve sinyaller verir. Bu nedenledir ki web tasarım işini hafife almak kendinize yapabileceğiniz en büyük kötülük haline gelebilir.

Şirketiniz için tamamen özgün ve fark yaratan bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.1999 yılından beri web tasarım teknolojilerini takip etmemden yola çıkarak günümüzün teknolojik gelişmeleri ile artık, web sitesi yapmak için elimizdeki araçlar oldukça çoğaldı. Ortaya çıkan WordPress gibi CMS ( İçerik yönetim sistemi ) sistemleri ile artık konuyu hiç bilmeyen kişiler bile bir kaç video izleyerek web sitelerini oluşturabilir hale geldi. Hatta bununla yetinmeyerek kendilerini web tasarımcı olarak tanıtmaya da başladılar :) 

Web sitesini oluşturan kodları tanımadan, çıkabilecek sorunları çözme yetisinden uzak ve başkalarının tasarımları üzerinden para kazanan bu kişileri sizlerin takdirine bırakıyorum.

Web siteleri kişi ve kurumların yaptıkları işleri, ilgi alanlarını ve daha pek çok içeriği bünyesinde barındırarak, bu içerikleri çeşitli yol ve yöntemlerle son kullanıcı ve potansiyel müşterilere aktaran bir nevi sessiz anlatıcılardır. Bu noktada kullanılacak araç ve yöntemler sizin sunduğunuz kaynak ve tasarımcının hayal gücünün buluştuğu en üst noktada ortaya çıkar. Örneğin elinizdeki pek çok amatör videoyu kolajlayarak ortaya yaratıcı ve ilgi çekici bir reklam videosu çıkartılarak web sitenizde paylaşılabilir. Ya da müşteriniz ile etkileşim kurularak toplanan verilerle yeniden pazarlama stratejileri belirlenebilir. 

Mantık sizi -A- noktasından -B- noktasına götürür.Hayal gücü ise heryere!

Albert Einstein

 

Bir web sitesini ziyaret ettiğinizde siz ne arıyorsunuz? Tasarımsal mükemmeliyet mi yoksa kullanım kolaylığı mı yoksa ucuz olması mı? Web sitesi yaptırmadan önce bu üç seçeneği düşünmelisiniz. 

Başta da dediğim gibi 1999 yılından beri web tasarım hizmeti sunuyorum ve yaptığım işi çok seviyorum. Unutmayın; sevgiyle büyütülen ağacın meyvesi tatlı olur :)

Bana iletişim sayfasından ya da sayfanın alt kısmındaki iletişim bilgilerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.