Merhaba!
Ben Yaman HACIOĞLU

Türkiye'de internet'in yeni yeni ortaya çıktığı günlerden beri web tasarım, programlama, sunucu yönetimi ve son birkaç yıldır da site içi ve genel seo hizmeti vermekteyim.

Aralarında büyük projelerin de olduğu pek çok kurumsal proje de görev aldım. Aradan geçen 21 yılın verdiği tecrübeyle irili ufaklı tüm projeleri mümkün olan en kısa sürede teslim edebilme becerisine sahibim.

+

Bitirilen Proje

+

Mutlu Müşteri

about thumb

Hayalinizin Peşinden Koşun Çünkü;


Henüz lise çağında bir çocukken tanıştığım internet, henüz ilk günlerde bile merakımı uyandıran web siteleri... İşte tüm hikaye burada başladı! O günleri hatırlayanlar bilir. Henüz netscape ve internet explorer dışında bir tarayıcı yok. Tasarım aracı olarak da frontpage isminde bugünün not defterinden öteye geçemeyecek bir program vardı.

Tabii ki bu gibi aksi durumlar olsa da, birşeyi gerçekten isterseniz ona sahip olmamanız için hiç bir geçerli sebep bulamazsınız. Benim için de aynı şey geçerliydi. Önceleri tasarımı öğrenmek için kendi başıma çabalarken, zaman içerisinde tanıdığım insanlar ve edindiğim tecrübeler ile önce html'i daha sonra ortaya çıkmış olan css'i ve javascript'i öğrendim. Birkaç yıl sonra web programlamaya doğru evrilerek dönemin WordPress'i sayılan PHPNuke üzerinde hem kendimi eğitmeye hem de küçük yazılımlar yazmaya başladım.

Teknolojinin gelişimi her geçen yıl ivme kazanarak devam ederken tabii ki bu öğrendiklerim geçerliliğini yavaş yavaş kaybetmeye, tüm bu teknolojilerin yerini ya yeni sürümleri ya da bugün adına framework dediğimiz yapılar almaya başladı. Örneğin PHP önceleri spagetti adı verilen kod yazım stili ile yazılırken yerini MVC ( Nesne Yönelimli Programlama ) ve şimdilerde de Laravel gibi gerçekten büyük projeleri tek başınıza ayağa kaldırmanızı sağlayan frameworklere bırakmış durumda.

Tüm bu süreç içerisinde zaman zaman farklı işler yapmış olsam da genel olarak hep bu sektörün içinde kalmaya ve kendimi her yeni teknolojiye adapte etmeye çalıştım. Html5, Css3, Php (MVC) ve Laravel ki Laravel son zamanlarda hemen hemen her projede kullandığım temel oluşum haline geldi, geliştirmeye ve her yeni projede daha iyi olmaya çalışıyorum...

about thumb

Hayalinin Peşinde
Koşan, Kazanır!

WEB TASARIM

WEB TASARIM

Özgün, kaliteli ve işlevsel bir web sitesine mi ihtiyacınız var?

WEB YAZILIM

WEB YAZILIM

Her senaryoya cevap verebilen yazılımlar kodluyorum!

SEO

SEO

Siteniz hala 1. sayfada görünmüyor mu? Üzülmeyin, çaresi var :)

Güncel Müşteri Yorumları

quote thumb

hızlı ve bilgilendirici biri.. yardımcı oluyor.. soru sorduğunuz için alınan yazılımcılardan değil. tekrar çalışmak üzere

Kıvanç
BrandAttack
quote thumb

Devraldığın projede kendine özgü stilin ve iş yapış şeklin ile ortaya koyduğun ayrıcalık için sana teşekkür ederim. Başarılarının devamı dileğiyle.

Barbaros
Karthane
quote thumb

Zamanında ve beklentilerimizin ötesinde bir hizmet oldu, teşekkür ederiz.

Hasan
Bemas Makine
quote thumb

Gayet hızlı ve işinde başarılı bir freelancer çalışandır. Tavsiye ederim.

Onur
vHost Telekom
quote thumb

Yaman Bey çok ilgili, çok memnun kaldım. Desteği için kendisine teşekkür ediyorum.

Yağız
Boostify Online